KOLOROWE NUTKI – Przedszkole u Babci Ani realizuje swoją działalność łącząc współczesne metody pedagogiczne z wielopokoleniowymi tradycjami nauczania.

historiaW 1924r dziadek Babci Ani, dr Michał Wagner, zadecydował o przeznaczeniu pięknego gmachu przy ul. Paderewskiego na cele edukacyjne. W archiwach rodzinnych zachowała się z tamtych lat notatka opisująca placówkę - Gimnazjum Humanistyczne Żeńskie. Od 1948 roku w tym miejscu znajdowało się przedszkole.

W 2013 roku Babcia Ania wzięła sprawy w swoje ręce i postanowiła, w związku z przeniesieniem przedszkola publicznego gdzie indziej, kontynuować misję swojego dziadka. W roku szkolnym 2014/2015 otworzyła przedszkole niepubliczne – Kolorowe Nutki.

Budynek przeszedł gruntowny remont: sale zabaw i wypoczynku, łazienki, szatnia, kuchnia. Pracy było wiele, ale była to bardzo ważna praca. Dzięki niej rodzice mogą być pewni, że ich dzieci są bezpieczne w naszych przestrzeniach – do remontu używaliśmy tylko atestowanych farb i lakierów, zakupiliśmy nowe wyposażenie wnętrz oraz zabawki.